VINOTÉIKA U ZÁMKU

Naše vinotéka vznikla v Brandýse nad Labem v roce 2002 úplnou náhodou...Přemýšleli jsme, co v našem městě chybí a zrovna byl na prodej malý domeček kousek od brandýského zámku, jehož atmosféra nás oslovila. Během pár minut nás napadlo zde vybudovat pořádnou vinotéku. To jestli se nám to povedlo, musíte posoudit vy.

Nenajdete u nás stáčená vína. Nicméně v nabídce máme i cenově příznivá vína s dobrou kvalitou, místo stáčených vín nabízíme několik kvalitních vín v takzvaných bag-in-boxech - jejich cenová relace je nízká, otevřené vydrží pár týdnů a vy víte co si kupujete! Vinotéka je klimatizovaná, téměř pořád je u nás zima, ale vínům se to moc líbí:)

V naší vinné nabídce najdete desítky tuzemských vinařství (i několik z blízkých českých oblastí) a zajímavá zahraniční vína, která si z velké části sami dovážíme.  Pořádáme pravidelné ochutnávky vín v našem degustačním areálu Sběrky, který je kousek od vinotéky.

Mimo vína u nás najdete více jak sto druhů destilátů, desítky fortifikovaných vín, nealkoholická vína, sekty a šampaňské, české mošty, limonády, cider, medovinu, doutníky, pochutiny k vínu - oříšky, krekry, preclíky, olivy, chipsy, sýry. Suroviny na vaření - sušená rajčata, olivové oleje, vinné octy, houby, artyčoky, kapary, pesta, těstoviny, rýži, papričky, ajvary, čaj, kávu, čokolády, marmelády, med, sůl, hořčice.... Vinné potřeby - skleničky, karafy, vývrtky, nálevky, zátky, dárkové tašky a krabičky.

Mimo běžného prodeje ještě nabízíme výrobu dárkových originálních balíčků podle přání k různým příležitostem.

Příjemné nakupování v kamenném obchodě nebo v novém e-shopu přeje kolektiv Vinotéky u zámku!

 

Ivana Olbrachta 265
250 01 Brandýs nad Labem

www.vinotekauzamku.cz