VINNOVINY

jsou bulletinem vydávaným pro všechny přátele Vinařství Mezi Horami. Bude vycházet nepravidelně, vždy podle toho kolik nového se u nás bude dít. Chceme Vám přinášet pohled do dění ve vinařství a ukázat, že být vinařem není jen o tom točit skleničkou a popíjet víno.

Pro Vás, co by jste měli zájem, můžete si k nám do vinařství, nebo brněnské vinotéky RockWine přijít pro tištěnou podobu.

VINNOVINY 3 - PROSINEC 2017

Třetí číslo našeho bulletinu pro přátele Vinařství Mezi Horami na sebe nechalo čekat docela dlouho a je jediným číslem v roce 2017. Je takovým průřezem celého roku, mapuje to nejdůležitější, co se u nás událo a představuje také několik novinek. 

VINNOVINY 2 - ŘÍJEN 2016

 

Druhé číslo našeho bulletinu je na světě. Dočtete se v něm o průběhu vinobraní, nebo rekonstrukci našeho starého sklepa. Jaký vliv má dubové dřevo na chuť a aroma vína nebo třeba pár zajímavostí o svátku sv. Martina i to jak vybrat tu správnou sklenici na víno. Snad Vás i tohle číslo zaujme a pokud by Vás zajímalo něco konkrétního z našeho vinařství, klidně napište a my se Vám pokusíme odpovědět v příštím čísle.

VINNOVINY 1 - ZÁŘÍ 2016

 

V prvním čísle VINNOVIN vysvětlíme změnu názvu vinařství Procházka na Mezi Horami. Představíme naši netradiční vinotéku RockWine a řadu vín inspirované hudbou pod tímto názvem. Ukážeme nový trend balení vína BAG IN BOX a dárková vína pro firemní zákazníky. Dozvíte se o spolku vinařů VÍNO Z VELKÝCH PAVLOVIC  a pozveme Vás na velkopavlovické vinobraní. Ukážeme nový traktor MASSEY FERGUSON a nově vysazené vinice.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem